Gizlilik Politikası
Marbleart® sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.
 
Bu gizlilik politikası Marbleart® tarafından bu sayfada toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Marbleart®, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Marbleart® web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Marbleart® tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli

Marbleart® sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
 
Tarafınıza hizmet ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirme yazısı iletmek,

Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,

Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,

İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Site Kullanım Şartları

Marbleart® web sitesini ürünlerle ilgili detaylı bilgi vermek ve zaman zaman düzenlenen kampanyaları duyurmak, farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır.

Bilgi Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir.

Marbleart® bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere "gizlilik" maddesi koymaktadır. 

Marbleart® web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler

Marbleart® 'ın, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.
 
 
 
Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. Marbleart® bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

Marbleart® web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.